L karnityna działanie oraz dawkowanie L karnityny

L karnityna działanie

L karnityna działanie oraz dawkowanie l karnityny 300x300 L karnityna działanie oraz dawkowanie L karnitynyL karnityna jest często stosowanym suplementem diety. dlaczego? Ponieważ L karnityna nie jest zadziwiającym środkiem wspomagającym odchudzanie. By zyskać oczekiwane rezultaty i aby L karnityna działała, należy być aktywnym fizycznie. Najlepszą formą jest, w tym przypadku – trening aerobowy.

L karnityna zbudowana jest z dwóch aminokwasów – metioniny i lizyny. Zadaniem L karnityny jest transportowanie tłuszczu z rezerw organizmu do tych komórek, które wytwarzają energię. Warto wiedzieć, że mięśnie pracujące przez dłuższy czas pozyskują energię głównie ze spalania tłuszczów. L Karnityna nie pozwala komórkom gromadzić zbędnych zapasów. Efektem jej działania jest redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej.

 L karnityna jest substancją witaminopochodną i jej niewielkie ilości można odnaleźć w roślinach. Ale to zdecydowanie za mało! Zwłaszcza, jeżeli zależy Ci na szybkiej utracie wagi. Z pomocą przychodzi Ci L karnityna! To jedyny tak skuteczny środek na utratę wagi. Poznaj jego mistrzowską potęgę i daj się zaskoczyć jej skutecznym działaniem.

L karnityna dawkowanie

Przy treningu, dzienna dawka L karnityny wynosi : 600 mg – 1200 mg (zalecane 1000mg). Najważniejszą porą brania L karnityny jest okres ok. 1-2 godz. przed treningiem. W dni nie treningowe dawkowanie wynosi 600mg. Można ją brać rano – po wstaniu z łóżka lub przed pójściem spać. L karnitynę należy brać na pusty żołądek i nie łączyć jej z żadnym posiłkiem.

Po przeczytaniu działania i dawkowania L karnityny – odkryj jej korzyść na własnym organizmie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Suplementacja .