Ćwiczenia z hula hop – efekty,odchudzanie

Ćwiczenia z hula hop

Ćwiczenia z hula hop efektyodchudzanie 216x300 Ćwiczenia z hula hop   efekty,odchudzanieĆwiczenia z hula hop to lekki i przyjemny kobiecy sport. Pozwala on uzyskać kobiece kształty, jak i troszkę się wyrzeźbić. A wszystko zależy od rodzaju wykonywanych ćwiczeń i wyboru odpowiedniego kółka. Najlepsze są o wadze 1,5 – 2 kilogramów. Może być z wypustkami ( lecz wtedy pozostawia większe siniaki i nie do każdych ćwiczeń jest dostosowane), bądź zwyczajne, sportowe.

Należy zacząć od kilku minut dziennie, by uniknąć przykrych dolegliwości np. otarć, zakwasów, siniaków, bólu kręgosłupa itp. Pierwsze efekty widoczne po około dwóch tygodniach, kręcąc  20 minut dziennie.

Hula hop i jego efekty

Dzięki ćwiczeniom z hula hop wyszczuplimy talię, uda, pośladki, nabędziemy płaskiego brzuszka. Uzyskamy talię osy bez boczków. Do tego uelastycznimy skórę i spalimy zbędny tłuszczyk. Same korzyści bez potu i wysiłku! Świetnym uzupełnieniem będą tu  spalacze tłuszczu, które sprawią, że staniesz się jeszcze szczuplejsza! Szybko, skutecznie i bez wysiłku.

Ćwiczenia z hula hop a odchudzanie

Zwykłe koła hula hop nie dadzą takich efektów jak te z masażem. Hula hop odchudzające posiada specjalne wypustki masujące ciało i wspomagające pozbycie się cellitu, jak i zlikwidowanie tłuszczyku. Skóra przyzwyczaja się po około półtora tygodnia ( do dwóch).

Propozycje ćwiczeń z hula hop

Jest wiele możliwości wykorzystania hula hop. Oto kilka z nich:

1. Talia „osy”

Stoimy prosto, nogi w lekkim rozkroku, brzuch wciągnięty. Hula hop na wysokości talii i kręcimy.

2. Nogi i pośladki

To dobrze znane nam unoszenie nóg. Opieramy się na hula hop postawionym przed sobą, nogi w lekkim rozkroku, ugięte. Nogę, którą podnosimy (w bok) należy wyprostować.

3. Brzuch

Przekładamy hula hop pod łopatki, kładąc się na plecach. Chwytamy je rękoma i podnosimy nogi pod kątem 90 stopni i wykonujemy brzuszki.

4. Dekolt

Stajemy w lekkim rozkroku, chwytamy przed sobą dłońmi hola hop i na wysokości ramion ściskamy je.

5. Ramiona

By je wyćwiczyć za pomocą kółka, należy kręcić nim na nadgarstku przesuwając w stronę ramienia i z powrotem.

Ćwiczenia hula hop dają wspaniałe efekty - odchudzanie nigdy nie było tak proste, kupcie już dziś hula hop z masażem oraz wspomóżcie się l karnityną i zdobądźcie wymarzoną sylwetkę.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fitness .