Ćwiczenia na ładne i jędrne piersi

Wymarzone ładne i jędrne piersi

Ćwiczenia na ładne i jędrne piersi Ćwiczenia na ładne i jędrne piersiŁadne i jędrne piersi to pozycja numer jeden! I kobiety i mężczyźni wciąż na nie spoglądają. Są przyczyną zachwytów , jak i kompleksów. Więc w  jaki sposób sprawić, by wraz z wiekiem grawitacja nie przyciągała ich coraz bliżej ziemi i stały się wyłącznie elementem dobrego samopoczucia?

Niezawodnym sposobem są ćwiczenia na ładny i jędrny biust. Ćwiczenia wzmacniające ich mięśnie, podtrzymujące na właściwej wysokości i poprawiające ich wizualność.

Ćwiczenia na ładne i jędrne piersi

Ćwiczenie 1:

Stajemy w lekkim rozkroku, dłonie skrzyżowane za głową. Ręce naciskają mocno do przodu, głowa i szyja w przeciwnym kierunku. Napinamy na 7-10 sekund mięśnie następnie rozluźniamy. Ćwiczenie powtarzamy 6-7 razy.

Ćwiczenie2:

Stajemy w lekkim rozkroku. Ramiona wzniesione poziomo na wysokość piersi, dłonie naciskają mocno na siebie. Utrzymujemy napięcie przez 7-10 sekund. Rozluźniamy mięśnie i powtarzamy ruch 6-7 razy.

Ćwiczenie3:

Stajemy jak w ćwiczeniu 2. Ramiona wzniesione na wysokość oczu. Wykonujemy jak w ćwiczeniu 2.

Ćwiczenie 4:

Stajemy jak w ćwiczeniu 2. Unosimy ramiona nad głowę. Wykonujemy jak w ćwiczeniu 2.

Ćwiczenie 5:

Stajemy. Kładziemy ręcznik na pośladki, trzymając go obiema rękami. Ciągniemy go wolno, coraz silnej do przodu. Napinamy mięśnie pośladków i tułowia przez 7-10 sekund. Wykonujemy jeszcze 6-7 powtórzeń.

Ćwiczenie 6:

Stajemy w drzwiach w lekkim rozkroku. Ręce kładziemy wzdłuż ramy. Naciskamy rękami coraz silniej na ramę drzwi. Napinamy mięśnie na 7-10 sekund. Rozluźniamy mięśnie. Ćwiczenie powtarzamy 6-7 razy.

Ćwiczenie 7

Klękamy na ziemi i podpieramy się z przodu. Ćwiczenie polega na zginaniu rąk w łokciach, tak aby piersiami prawie dotknąć ziemi. Następnie ręce prostujemy. (Damskie pompki) Wykonujemy 10-15 powtórzeń.

Ilość powtórzeń na ładne i jędrne piersi zwiększamy wraz ze stopniem zaawansowania.

Zdobądź także:

Szczupłe i zgrabne uda

Szczupłe i zgrabne łydki

Jędrne pośladki

Talię osy

Wypracuj ładne i jędrne piersi

Aby ćwiczenia na ładne i jędrne piersi przyniosły oczekiwany efekt wykonujemy je 3-4 razy w tygodniu. Dodatkowo wykonujemy trening aerobowy (3-4razy w tygodniu po 30 min) . Dzięki temu będziemy miały pewność, że w szybkim czasie zdobędziemy jędrne piersi.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ćwiczenia, Fitness .